Skenery Scanmarker - ScanMarker Air

HLEDAT
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Skenery Scanmarker

Scanmarker Air
Scanmarker
 
Scanmarker Air
Scanmarker
Sacnmarker Air
Ruční skener ScanMarker Air (Bluetooth)...

Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor...

ScanMarker
Pohodlné a rychlé skenování pro každého.

Ruční skenery ScanMarker je plně vybavený tužkový skenr pro rozpoznávání textu. Funguje stejně jako zvýrazňovač. Jednoduše přejeďte perem přes tištěné informace z novin, časopisů, knih, dopisů atd. a text se ihned objeví na obrazovce vašeho počítače.

Překladač vět a textů.

Překladač vět a textů - Překládá j ednotlivá slova i celé věty do 40 různých jazyků. Pokud potřebujete pomoci s překladem učebnice nebo se učí cizí jazyk, Scanmarker je tu pro Vás. 

Prekladac Scanmarker Air
Aplikace nabízí kompatibilitu s Microsoft Office.

Scanmarker je druh ručního skeneru v podobě malého pera. Skenuje tištěné texty z knih, dokladů, novin či časopisů.  Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. (např. Word, Excel)

Scanmarker
 
_____________________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky