Scanmarker Air Android Box 7Q - Skenery Scanmarker Air

Skenery Scanmarker
Přejít na obsah

Scanmarker Air Android Box 7Q

E-Shop > Scanmarker tablet > pages
Scanmarker Air Android Box 7Q
Kompletní řešení pro skenování, čtení a překládání textů. Obsahuje ruční skener ScanMarker Air a tablet Sencor 7Q204 s nainstalovanou aplikací, která umožňuje přenést text z papíru do tabletu, kde můžete s textem dále pracovat.
Scanmarker Air Android Box 7Q
Scanmarker
Kompletní řešení pro skenování, čtení a překládání textů. Obsahuje ruční skener ScanMarker Air a tablet Sencor 7Q204 s nainstalovanou aplikací...
Okamžitá dostupnost
5680,00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Kompletní řešení pro skenování, čtení a překládání textů. Obsahuje ruční skener Scanmarker Air a tablet Sencor 7Q204 s nainstalovanou aplikací, která umožňuje přenést text z papíru do tabletu, kde můžete s textem dále pracovat. Můžete si ho nechat přečíst, přeložit nebo poslat do PC. Výrobek je připraven ihned k použití - stačí rozbalit a ihned jej můžete používat.

Scanmarker Air Android Box 7Q Vám umožní využít přínosy ručního OCR skeneru ihned po vybalení. Základem je tablet Sencor vybaven jasným 7" kapacitním IPS displejem s rozlišení 1024 x 600 bodů, výkonným procesorem Quad Core 1.3Ghz, 16GB paměti poskytuje dostatek místa pro tisíce stran dokumentů. Paměť je možné rozšířit prostřednictvím SD karet. Zařízení má pevné tělo, dlouhou výdrž na baterie a kombinaci s nízkou hmotností (266 g (včetně baterie)) a malými rozměry ideální nejen pro použití doma ale iv terénu. Tablet je spárován s ručním skenerem Scanmarker Air. Ovládací software je nainstalován v tabletě a nakonfigurován pro okamžité použití. Stačí zapnout skener a ihned můžete skenovat text z papíru do tabletu.

Hlavní funkce:
• OCR - kompletní řešení pro skenování textu z papíru do digitální podoby.
• Text-to-Speech - text při skenování je možné nechat si přečíst lidským hlasem.
• Překlad - po naskenování lze text přeložit do různých jazyků.
• Práce s textem - přímo v aplikací je možné s textem pracovat, případně je možné naskenovaný text poslat mailem, nebo na Google Drive.
* - pro plnohodnotné použití je třeba tablet připojit na Wifi. Bez připojení na Wifi nefunguje překlad, čtení textu a skenovaný text se zpracovává přímo na zařízení v omezeném režimu.

Pro koho je balík Scan Marker Air Android Box 7Q určený?

• Osobám s poruchou čtení (dyslexie) umožňuje rychlejší pracovat s textem, pochopit jeho význam. Při studiu, zkouškách nebo písemkách mohou studenti snadněji pochopit zadání a otázky tím, že slyší slova a řádky textu nahlas.
• Žákům a studentům - umožňuje dělat si výpisky z učebnic, při výuce cizích jazyků umožňuje práci s textem a poslech textu v cizím jazyce přirozeným lidským hlasem.
• Osobám s poruchou zraku umožní přečíst texty vytištěné malým písmem.
• Je to praktický společník na cesty, dovolené, pro kterého není problém přeložit ani jídelníček v japonštině.
• Učitelé ve školách a školkách ocení, že je zařízení okamžitě připraveno k použití bez nutnosti instalovat software nebo konfigurovat aplikace *.
Návrat na obsah