10/2016 - Ruční skener a překladač ScanMarker - ScanMarker Air

HLEDAT
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TT Deluxe

Vytvořil Ectaco v Scanmarker Air · 6/10/2016 07:09:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTTDeluxe
Elektronický překladač ANOBIC TT Deluxe/ECTACO (vc. Scanmarker Air) jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Skener.

Nový Bluetooth skener Scanmarker Air od ECTACO podporován OCR bude přenášet text, přímo do Anobic TT Deluxe. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.Reklama ECTACO
_____________________________________________________________________________________________________

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky