Ekotester Soeks - Ruční skener a překladač ScanMarker - ScanMarker Air

HLEDAT
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester SOEKS (dosimeter + nitrate-tester)

Vytvořil ectaco v Ekotester Soeks · 9/7/2016 13:44:00
Tags: EkotesterSoeksectacodozimetrdusičnanu
translate by Yandex.


Ekotester SOEKS.

Spojuje v sobě všechny výhody dozimetr a dusičnanu - testeru. Jednoduchých kroků, můžete rychle a zjistit, jestli je výrobek kontaminován dusičnany bez problémů, stejně jako úroveň radiace na zemi a ze všech předmětů!

Jeho malá velikost a nízká hmotnost, aby bylo možné jej použít v jakémkoli místě vhodném pro vás. Vzhledem k napájení z baterie, můžete přístroj používat nepřetržitě až 10 hodin
Tento univerzální přístroj v sobě spojuje dvě důležité funkce. Ekotesterom můžete rychle a snadno zkontrolovat úroveň dusičnanů v produktech a měření radiace na pozadí. Při použití jako dozimetr může detekovat objekty zdrojů zvýšené záření.

Princip fungování:

Zařízení pracuje ve dvou režimech: dusičnanu-testeru a dozimetr.

Dusičnan je kontrolována měřením elektrické vodivosti vzorku, která závisí na množství dusičnanu iontů. Výsledky jsou ve srovnání s zapamatoval ekotestera základní bezpečnostní hodnoty. Analýzu podstoupit pouze čerstvé ovoce a zeleninu, od rozpadu chemické složení výrobku změny, které mají vliv na elektrické vodivosti média. Určit úroveň radiace pomocí standardní vestavěné Geiger-müllerovy čítače, který měří počet ionizující částice (beta, gama), X-ray záření. Výsledky měření, stejně jako stanovení dusičnanů jsou zobrazeny na barevné TFT obrazovce.

Výhody ekotestera

Všestrannost 2-v-1. Není třeba kupovat a nosit dvěma různými zařízeními.
Snadné použití, MLR pro základní produkty již byly zaznamenány v paměti.
Rychlá analýza. Čas . První výsledek dostanete po 20 sekundách. K dosažení přesnějších výsledků, je nutné provádět 4-5 procedury.

Pokud potřebujete změřit radiační pozadí v produktech, nebo jakékoliv téma, musíte nejprve změřit na oblasti, kde se nachází objekt, a pak přiveďte k objektu a měření pozadí přímo v ní.

Pro měření obsahu dusičnanů v jakékoliv potravinářského produktu, musíte odstranit trysky od sondy, otřete jej s alkoholem a držet produktu kolmo k povrchu, který má ovoce nebo zeleniny. Jakákoliv odchylka od standardního ukazatele naznačují přítomnost dusičnanů ve zkoušeném výrobku. Pro vaše pohodlí, manuálu je tabulka přípustného obsahu dusičnanů v potravinách.

Pamatujte si, že jakékoliv onemocnění je snadnější předcházet, než léčit! Pečujte o své zdraví a zdraví svých dětí! Užijte si vaše nakupování!

Klíčové otázky a odpovědi na ekotesteru Soeks:

Co jsou dusičnany a jak mohou mít vliv na lidské tělo?
Dusičnany - soli komponenty, které obsahuje kyselinu dusičnou. Produkty, které mají tendenci klesat prostřednictvím chemických hnojiv. Výrobky obsahující dusičnany lze rozlišit pouze lidé, kteří jsou profesionálně zapojeni do výzkumu na tyto otázky. Pro běžné spotřebitele je nejlepším řešením je použít ekotestera SOEKS. Dusičnany bez chuti a zápachu, ale způsobují silnou intoxikaci, a zejména trávicího ústrojí, což může mít za následek onemocnění a rakoviny. 

Balíček ekotestera Soex:
Ekotester SOEKS
2 AAA baterie


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky